Продавница

Calm & Centered - Crystal Aura Spray

600 ден

9 во залиха

Високо вибрационен спреј, направен од состојки кои со векови се употребувале како моќни неутрализатори на ниските енергии.

Составен е од одбрани етерични масла, со голема потентност и реики-енергизирана вода.

Кристалите се програмирани за да имате чиста и блескава аура. Смирувачки мирис кој Ве носи во центарот на Вашето битие!

  • Совршен избор за вашата дневна духовна пракса и медитации
  • Многу побезбедна опција од стандардното кадење
  • Може да го носите секаде со вас и да го користете во сите ситуации кога е потребно

Мислење

Сè уште нема мислења

Бидете прв кој ќе остави мислење за “Calm & Centered – Crystal Aura Spray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *