Продавница

Книга + Бележник

400 ден

Oваа книга е приказна инспирирана од вас, за вас.

Сега во пакет заедно со  уникатен рачно изработен дрвен бележник
Надградете го вашето читање со уникатни и рачно изработени бележници за страници.


Поттикната од праксата на Елена и искуството на Огнен, преточено во корисни бесконечни муабети, чиј дел е пренесен во заедничките емисии направени во периодот од ноември 2014-та до ноември 2016-та година. Полни 2 години дружење со ТВ 24 и емисијата „За животот“, преку 30-тина емисии преточени во пишан збор.

За да остане.

Име на авторот/ите: Елена / Огнен

Презиме на авторот/ите: Антоновска / Јанески

Категорија: 821.163.3-83

Издавач: Елена Антоновска

Повез (мека/тврда корица): мека

Година на издавање: 2019

Количина: 1000 примероци

Број на страници: 160

Димензии: А5

Мислење

Сè уште нема мислења

Бидете прв кој ќе остави мислење за “Книга + Бележник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *