Продавница

Кружни Протектори

1.500 ден

Clear

​Оргонската енергија која непречено циркулира, носи здравје и виталност сега достапна и како приврзок кој можете да го носите секаде со себе.

Во урбаните услови во кои живееме, опкружени со различни штетни влијанија, доаѓа до застој на енергијата и во нашата околина, а и во нашето тело. Стагнацијата на енергија предизвикува енергетски дисбаланс кој најчесто предизвикува болест.

Еден од најпрактичните и наједноставните начини да се заштитиме од лоши зрачења и негативна енергија се Оргонитите.

Практрични и стилски изработени оргонитни приврзоци кои ви овозможуваат да имате имате заштита од негативни енергии секаде каде и да сте.

Оргонитот е едноставна еколошка направа, која не бара напојување, бидејќи ја собира и истовремено ја прочистува и трансформира енергијата, а е составен од смеса на органска материја и метал.

Сѐ додека размената на енергија помеѓу околината и организмот е непречена, биополето функционира правилно и хармонично.

Оргонот или животната енергија е присутна отсекогаш и позната е како Прана, Ки, Чи…

Модел

Модел 1, Модел 2, Модел 3, Модел 4, Модел 5, Модел 6, Модел 7, Модел 8, Модел 9, Модел 10, Модел 11, Модел 12, Модел 13, Модел 14, Модел 15

Мислење

Сè уште нема мислења

Бидете прв да оставете коментар “Кружни Протектори”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select your currency
MKD Macedonian denar
EUR Euro