Продавница

Rescue Remedy®- Бачови капки

600 ден

Оваа мешавина е создадена од д-р Бач за справување во итни случаи и кризи, моментите кога нема време да се направи правилен индивидуален избор или не сме во состојба да го решаваме тестот за персонализирана Бачова комбинација.
Може да се искористи за да ни помогне да ги пребродиме сите стресни ситуации, од последен момент на испит, јавен настап или за интервју, па се до последици од несреќни или лоши вести. Акутно и брзо помага да се опуштиме, да се фокусираме и да ја добиеме потребната смиреност.

Прочитатјте повеќе за Бачовите цветни есенции капки:

Добивате 30 мл Rescue Remedy®- Бачови капки.

Природни и безбедни, немаат несакани последици и не создаваат зависност, што ги прави погодни за сите, вклучувајќи ги и растенијата и животните. Можат да се земаат одделно, или заедно со различни медицински или алтернативни методи на лечење.

 

Доставата е 3-5 работни денови.

Мислење

Сè уште нема мислења

Бидете прв да оставете коментар “Rescue Remedy®- Бачови капки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Select your currency
MKD Macedonian denar
EUR Euro