Одвоете време за себе

Закажете Термин

Форма за закажување на термини

Одберете услуга и датум. Внесете ги вашите информации. Закажете термин.

Работно време

  • Пон - Нед : 12:00-20:00ч
  • Телефон & Viber : 075252724‬

Услуга и Време

Ваши податоци

Претплатете се на нашиот Newsletter

Бидете во тек со сите настани, новости и попусти!